Liceul Tehnologic Meserii și Servicii a onorat invitația de a participa în perioada 8-10 decembrie, alături de coordonatori la nivel național, mentori și monitori, reprezentanți licee ROSE din țară, la Conferința Națională Anuală de la Sinaia, pentru a împărtăși din provocările și beneficiile aduse de implementarea acestui proiect de mare amploare, școala noastră fiind beneficiar al Schemei de Granturi pentru Licee din anul 2020 și aflându-se prezent în al IV-lea an de proiect.
Liceul Tehnologic Meserii și Servicii, pe harta liceelor invitate la Conferința Națională ROSE. Creștem prin educație, tineri care ne fac cinste la Conferința Anuală – Mihai Toader
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/rose-2-960x720.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/rose-5-960x720.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/rose-6-960x720.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/rose-4-720x960.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/rose-3-960x720.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/rose-1-720x960.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/13-960x720.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/12-960x720.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2024/04/11-960x720.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2022/07/Solicitare-aprobare-modificare-acord-de-grant-960x679.jpg)
”Da, poți reuși !”
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2022/07/poza-rose-1.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2022/07/poza-2-rose.jpg)
![](https://www.liceulmeseriiservicii.ro/wp-content/uploads/2022/07/poza-3-rose.jpg)